Barkod Etikette Değişik Fiyatlar, Eksik Metreler

Barkod Etikette Değişik Fiyatlar, Eksik Metreler Van ticaretine çok zarar veriyor. 40x58 Terazi etiketini 3,75 TL den satıyoruz ama fiyat verdiğimiz yer bize diyorki X firma 3 TL fiyat vermiş, 80×40 Pos fişi satış fiyatımız 3,75 yine X firma vermiş 2,60 siz ne yaparsınız diyor müşteri. Biz ne mi yaparız , biz hayırlı olsun ordan alın deriz. Lakin 500 sarım olan terazi etiketi 380 sarım çıkıyor X firma 120 çalmış. 80×40 pos fişi olması gereken 40 metre X firma 36 metre sarmış ve 4 metre eksik. Değişik fiyatlar eksik metreler kul hakları hırsızlık etik değeri olmamak . Ya arkadaş ben piyasada 21 yıldır yazılım satıyorum bir sürü yalan yanlış firma gördüm şimdi hiç biri yok. Barkod etiket satan firmalarda aynı akibete uğrayabilirler.

Bu kadar ilkesizlik adamı bitirir arkadaşlar bir sürü firma bitti sizde bitersiniz.

Vanda barkod etiket üreten bir firma olarak maliyetlerin altında fiyatlar görmek beni gerçekten çok şaşırtıyor. Maliyet dediğimiz şey sadece kağıdı toptan aldığımız rakamlar değil bunun kargosu, firesi, eleman gideri, elektrik gideri, vergisi, ürünü müşteriye ulaştırırken ki zaman ve yakıt masrafları gibi giderlerin tümüdür. Ama adam 3 e almış 3,50 ye satıyor diyor ki ben kar ediyorum.

Bursadan bir müşteriyle görüşürken terazi etiketi fiyatımızın 3.75 olduğunu dediğimde şaşırmıştı çünkü Bursada Terazi etiketinin rulosunun 6 TL olduğunu söyleyince bu seferde şaşırma sırası bana geldi. İstanbulda kağıt imalatçısı bir arkadaşımdan fiyat sordum Terazi etiketi fiyatının 4,40 olduğunu söyledi. Hemde toptan fiyatı 4,40 TL

Tabi bu durum tüm etiket guruplarında ve POS Fişi satışlarında da aynı. 2,50 ye aldığını 2,85 e veriyor. Ben çok çok az kar edeyim hatta gerekirse kar etmeyeyim de yeterki rakibim oraya barkod etiket satmasın.

56×16, 40×58, 30×40, 40×20 dörtlü etiket 80×40, 30×50 tüm barkod etiketlerinde durum net olarak aynı

Valla bende Baba filmindeki Vito Corleone gibi konuştum ama vallahi çok kızgınım. Vanda bu esnafların ticari yeteneksizliği Vanı hep gerilerde bırakmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = four